Informacje o sprzęcie i specyfikacje Fujitsu Ao A12la

Fujitsu Ao A12la to wysoce wydajny laptop wyposażony w procesor Intel Core i7-8550U, 8 GB pamięci RAM i dysk twardy SSD SSD o pojemności 512 GB. Ekran jest wyposażony w technologię IPS o przekątnej 15,6 cala i rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Wyposażony jest w kartę graficzną NVIDIA GeForce MX150 o pojemności 2 GB VRAM. System operacyjny to Windows 10 z zestawem narzędzi do zarządzania sprzętem firmy Fujitsu. Laptop został zaprojektowany z nowoczesnym designem, który jest lekki i można go łatwo przenosić. Jest wyposażony w wiele portów, w tym port HDMI i dwa porty USB. Pozwala na przyjemne doświadczenie z obsługą multimediów i innych zadań.

Ostatnia aktualizacja: Informacje o sprzęcie i specyfikacje Fujitsu Ao A12la

Strony dostępne w domenie www. gov. pl mogą zawierać adresy skrzynek mailowych. Użytkownik korzystający z odnośnika będącego adresem e-mail zgadza się na przetwarzanie jego danych (adres e-mail oraz dobrowolnie podanych danych w wiadomości) w celu przesłania odpowiedzi na przesłane pytania.Szczegóły przetwarzania danych przez każdą z jednostek znajdują się w ich politykach przetwarzania danych osobowych.

Wszystkie treści publikowane w serwisie są udostępniane na licencji Creative Commons: uznanie autorstwa - użycie niekomercyjne - bez utworów zależnych 3. 0 Polska (CC BY-NC-ND 3. 0 PL), o ile nie jest to stwierdzone inaczej.

Fujitsu Technology Solutions w Polsce

Fujitsu Technology Solutions

Fujitsu Technology Solutions jest największym dostawcą infrastruktur informatycznych, obecnym na wszystkich najważniejszych rynkach Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz w Indiach. Wśród jego klientów znajdują się zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe oraz średnie firmy, a także klienci indywidualni. W oparciu o koncepcję dynamicznych infrastruktur firma oferuje pełną gamę produktów, rozwiązań oraz usług informatycznych, od systemów klienckich po rozwiązania dla centrów przetwarzania danych, infrastrukturę zarządzaną oraz udostępnianie infrastruktury w formie usługi. Fujitsu TS zatrudnia ponad 13 000 pracowników. Firma wchodzi w skład globalnej Grupy Fujitsu (Fujitsu Group). 

Łódź Global Delivery Center

Fujitsu jako service desk w Łodzi rozpoczęło swoją działalność na początku 2009 roku z Davem Deane, na stanowisku dyrektora generalnego. Fujitsu w Łodzi świadczy usługi w zakresie pierwszego i drugiego poziomu wsparcia IT dla klientów korporacyjnych, głównie z branży finansowej, bankowości i telekomunikacji. W chwili obecnej ponad 500 pracowników pracuje w naszym biurze Łodzi i mamy ambitny plan, aby rozwijać zespół. Szybkie tempo wzrostu jest związane z dużym popytem na tego typu usługi i zobowiązaniami wynikającymi z umów podpisanych przez Fujitsu i jej klientów.

Międzynarodowe i elastyczne środowisko pracy
Centrum jest wielojęzycznym i międzynarodowym środowiskiem pracy. Wspieramy naszych klientów w 10 językach np. : angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, włoskim, holenderskim, norweskim, rosyjskim i oczywiście polskim.
Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość usług pracujemy w systemie 24h / 7. To rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla tych pracowników, którzy są jeszcze studentami, gdyż mogą łatwo łączyć doświadczenie zawodowe w wiodącej organizacji IT z zajęciami na uczelniach. Naszi młodsi koledzy przyznają, że oprócz ćwiczenia umiejętności językowych, wiele się uczą, miedzy innymi jak rozmawiać z klientami przez telefon i jak odpowiadać na zapytania oraz profesjonalnie rozwiązać problemy klientów z wykorzystaniem najlepszych praktyk.

Znajdujemy się w samym sercu miasta - Park Textorial w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest to przyjazne miejsce pracy, w sąsiedztwie domów i ożywionej fabryki Księży Młyn z XIX wieku.Filozofia Fujitsu jest oparta na współpracy zespołu, dlatego zorganizowaliśmy pracę naszego biura na planie otwartej przestrzeni zwanej popularnie "open space". Menedżerowie są razem z zespołami, co umożliwia sprawną komunikację, aby osiągnąć wspólny cel. Zwracamy sie do kolegów po imieniu, nawet do tych na najwyższych stanowiskach. Każdy jest łatwo dostępny, ale i bardzo skoncentrowany na swojej części pracy, wiedząc, że ich wysiłek przyczyni się do sukcesu całego zespołu.

Warszawa

Wspieramy globalne działania Klientów

Więcej szczegółów »

Łódź

Wspieramy globalne działania Klientów

Więcej szczegółów »

Kontakt

Helpdesk Fujitsu Polska

Więcej szczegółów »

Informacja o realizacji strategii podatkowej 2021

Pobierz dokument »

Informacje o sprzęcie i specyfikacje Fujitsu Ao A12la

Bezpośredni link do pobrania Informacje o sprzęcie i specyfikacje Fujitsu Ao A12la

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Informacje o sprzęcie i specyfikacje Fujitsu Ao A12la