Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7

Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7 jest bardzo prosta i szybka. Jest to rodzaj instrukcji, która pozwala na szybkie i bezproblemowe połączenie urządzenia z zasobami sieci. Wszystko co musisz zrobić, to podłączyć urządzenie do sieci bezprzewodowej i wszystko powinno działać poprawnie. Instrukcja szybkiego podłączenia Zenfone7 umożliwia również szybką synchronizację danych między urządzeniami. Dzięki temu masz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji, które dotyczą twojego telefonu. Możesz również połączyć swoje urządzenie Asus Zenfone7 z komputerem lub tabletem, aby móc korzystać z aplikacji, które pomogą Ci w codziennym życiu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7

ZenFone 7 Pro został stworzony z myślą o wyjściu ponad przeciętność i urzeczywistnieniu koncepcji, które wydają się niemożliwe do wdrożenia! Jego udoskonalony system kamery typu flip składa się z trzech wysokiej jakości kamer z przodu i z tyłu – takiego wyposażenia nie posiada żaden inny telefon. ZenFone 7 Pro wyróżnia się perfekcją w każdym aspekcie, oferując ekran AMOLED o najwyższej ostrości obrazu, doskonałą wydajność platformy mobilnej Qualcomm® Snapdragon 865 Plus z obsługą ultraszybkiej łączności 5G, a także niesamowicie długi czas pracy dzięki zastosowaniu baterii o wysokiej pojemności. Odkryj możliwości telefonu ZenFone 7 i wyjdź ponad przeciętność! ZenFone 7 Pro i wyjdź ponad przeciętność!

Ekran

Płynne efekty oraz immersyjny i wyjątkowo żywy obraz!

Responsywny wyświetlacz AMOLED NanoEdge zastosowany w telefonie ZenFone 7 Pro zapewnia obraz lepszy niż jakikolwiek dotychczas stworzony wyświetlacz smartfonowy. Z tym immersyjnym ekranem zajmującym całą powierzchnię frontu będziesz cieszyć się niewiarygodną płynnością przewijania ekranu i wyjątkowo realistycznymi kolorami. Ponadto dysponuje on technologią przyciemniania DC1, która redukuje migotanie ekranu w warunkach słabego oświetlenia, zapewniając wysoki komfort oglądania w każdym momencie.

6, 67”

Ekran NanoEdge zajmujący całą powierzchnię frontu

Delta-E < 1

dokładność wyświetlania kolorów

Technologia

przyciemniania DC1

Wydajność

Wydajność sprzętu nowej ery

Napędzany najnowszą flagową platformą mobilną Qualcomm® Snapdragon 865 Plus 5G telefon ZenFone 7 Pro zapewnia maksymalną wszechstronność użytkowania. Jest on wyposażony w szybką pamięć LPDDR5 RAM, a zintegrowany układ UFS 3. 1 ROM – najszybsza pamięć typu flash – zapewnia Ci ogromną przestrzeń na dane. Przygotuj się na doskonałe wrażenia i nową erę szybkości oraz wydajności z telefonem ZenFone 7 Pro!

O 10%

szybsze renderowanie grafiki2

Kamery

Pierwszy na świecie system flip z trzema kamerami

ZenFone 7 Pro to lider w branży w zakresie fotografii mobilnej, oferując trzy kamery rozmieszczone z przodu oraz z tyłu i zintegrowane w wyjątkowym module kamery flip. Ten napędzany silnikiem moduł jest teraz wyposażony w szerokokątną kamerę główną o rozdzielczości 64 MP, kamerę z obiektywem ultraszerokokątnym, a także kamerę z teleobiektywem i optycznym zoomem 3x, dzięki czemu można łatwo wykonywać zdjęcia o najlepszej możliwej jakości.

Czujnik kąta obrotu

Kamera ultraszerokokątna

Flagowa matryca Sony® IMX363
Rozmiar piksela 1, 4 µm
Autofokus Dual Pixel
Ujęcia makro z odl. 4 cm
Korekcja dystorsji w czasie rzeczywistym

Fotografuj wszystko, co widzisz

Kamera z obiektywem ultraszerokokątnym umożliwia wykonywanie ujęć z ekspansywnym krajobrazem na których zmieści się cały widoczny obszar. Możesz również wykonywać wspaniałe zdjęcia makro z wyróżnieniem każdego detalu.

Kamera szerokokątna 64 MP

Flagowa matryca Sony® IMX686
Przesłona F1, 8, rozmiar matrycy 1/1, 7”
Duży efektywny rozmiar piksela 1, 6 µm3
Technologia Quad Bayer, 2x1 OCL PDAF
Optyczna stabilizacja obrazu

Wykonuj ostre zdjęcia o bogatych kolorach

Kamera główna o wysokiej rozdzielczości 64 MP gwarantuje Ci wykonywanie zdjęć z wiernym odtworzeniem każdego detalu i kolorów.

Doskonała wydajność przy słabym oświetleniu

Duży rozmiar matrycy i technologia dzielenia pikseli Quad Bayer zwiększają ilość rejestrowanego światła, co gwarantuje jaśniejsze i ostrzejsze zdjęcia w nocy i bardziej żywe kolory.

Kamera z teleobiektywem

Zoom optyczny 3x
Zoom cyfrowy maks. 12x
Optical Image Stabilization

Przybliż swój świat

Użyj maksymalnego przybliżenia 12x, aby na zdjęciu przenieść bliżej odległe sceny. Aby wykonać idealne ujęcie, możesz przybliżyć się do fotografowanego obiektu – nie ruszając się z miejsca nawet o centymetr.

Mechanizm kamery flip

Większa moc, większa precyzja

Kamera typu flip w telefonie ZenFone 7 Pro jest napędzana nowym, uproszczonym, a jednocześnie bardziej wydajnym silnikiem krokowym. Dodano czujnik kąta dla bardziej precyzyjnej kontroli kąta obrotu. Czujnik ten gwarantuje również, że kamera typu flip zawsze jest w bezpiecznej pozycji, a ponadto jest w stanie zapamiętać Twoje trzy ulubione pozycje do szybkiej zmiany kąta.

Udoskonalona

kamera typu flip

Wydajniejszy

silnik krokowy

dla lepszego ruchu

2, 2X

lepszy moment obrotowy4

Nowy

czujnik kąta obrotu

ulepszone wykrywanie kąta obrotu

Doskonały fokus i ekspozycja – za każdym razem!

Dzięki niezależnemu sterowaniu fokusem i ekspozycją możesz wyostrzyć obiekt, zachowując jednocześnie idealną równowagę ogólnej ekspozycji zdjęcia.

Płynne przełączanie kamer

Niezależnie od tego, czy wykonujesz zdjęcia, czy też nagrywasz filmy, zawsze możesz płynnie przełączać pomiędzy trzema kamerami, aby uzyskać idealny wynik. Przejścia są przy tym niewidoczne.

Nagrywanie wideo

Niespotykane nigdzie indziej wrażenia podczas nagrywania filmów

ZenFone 7 Pro daje Ci możliwość nagrywania filmów przy najlepszych w branży parametrach: wysokiej rozdzielczości 8K i 30 kl. /s. Dodatkowo dostępna jest elektroniczna stabilizacja obrazu (EIS) oraz opcja nagrywania wideo pod ultraszerokim kątem w maks. rozdzielczości 4K UHD. Telefon automatycznie dostosowuje jasność i ekspozycję oraz uwydatnia wszystkie detale i kolory – zarówno podczas fotografowania scen nocnych, jak i w pełnym słońcu. Gdziekolwiek jesteś, zawsze możesz łatwo, a jednocześnie w profesjonalnym stylu utrwalić każdy wartościowy moment z życia.

Włącz tryb HyperSteady, aby nagrywać filmy z niespotykaną dotąd płynnością – i to nawet przy najbardziej dynamicznej akcji.

HyperSteady WYŁ.

HyperSteady WŁ.

Niesamowita funkcja Free Zoom (swobodny zoom) umożliwia Ci płynne przybliżanie każdej części nagrywanego obrazu wideo, a nie tylko środka kadru. Dzięki temu Twojej filmy będą miały wyjątkowy charakter zbliżony do produkcji kinowych.

Specjalny algorytm wykrywania wiatru automatycznie filtruje szum wiatru dla zagwarantowania, że każde słowo i dźwięk są nagrywane z najwyższą jakością.

Tryb Mic Focus umożliwia automatyczne śledzenie zoomu kamery w celu wzmocnienia dźwięku pochodzącego od przybliżonego obiektu.

Kamera przednia

Wyjątkowe wrażenia podczas używania kamery przedniej

Dzięki zastosowaniu tej samej kamery z przodu i z tyłu użytkownik cieszy się najlepszymi możliwymi wrażeniami podczas korzystania z kamery przedniej. Kamera umożliwia wykonywanie zarówno wysokiej rozdzielczości zdjęć selfie i ultrawide, jak i nagrywanie filmów selfie z najwyższą stabilnością obrazu. Jest to wyjątkowa konstrukcja z nieskończonymi możliwościami!

Film w wysokiej rozdzielczości nagrany przednią kamerą

Wejdź w nową erę zabawy z przednią kamerą i nagrywaj filmy selfie o maks. rozdzielczości 8K oraz wideo ultrawide w 4K UHD. ZenFone 7 Pro to jedyna kamera, jakiej potrzebujesz!

Film nagrany przednią kamerą w trybie HyperSteady

Włącz tryb HyperSteady, aby nagrywać przednią kamerą filmy o niespotykanej dotąd płynności – nawet przy najbardziej dynamicznej akcji.

Ulepszona jakość dźwięku

Trzy mikrofony w telefonie ZenFone 7 Pro zapewniają Ci najlepszą możliwą wydajność rejestrowania dźwięku w każdym nagrywanym filmie. Funkcja Acoustic Focus (akustyczny fokus) w trybie Pro video umożliwia Ci wybranie kierunku, z którego chcesz nagrywać dźwięk – eliminując w ten sposób niepożądane szumy i koncentrując się na najważniejszych dźwiękach!

Wysokiej rozdzielczości selfie o ultraszerokim kącie ujęcia

ZenFone 7 Pro dysponuje kamerą do selfie o najwyższej rozdzielczości spośród wszystkich telefonów. Ponadto umożliwia wykonywanie niesamowitych zdjęć selfie w ujęciu ultraszerokokątnym, na których wszyscy zmieszczą się w kadrze. Dodatkowo automatyczna korekcja dystorsji twarzy gwarantuje, że każdy wygląda tak, jak powinien!

Zapierające dech w piersiach selfie, nawet w ciemności

Dzięki wykorzystywaniu tych samych kamer z tyłu i przodu aparatu, wykonywanie zdjęć selfie w nocy nigdy nie stanowi problemu i daje znakomite efekty.

Możesz umieścić się w środku kadru

Doskonały tryb Portrait (portretowy) oferuje naturalnie wyglądający efekt rozmycia tła (bokeh), jednocześnie zachowując idealną ostrość fotografowanego obiektu.

Kamera typu flip

Czas pożegnać się ze starymi rozwiązaniami i powitać nową kamerę typu flip!

Kamera typu flip daje Ci kreatywną swobodę do wykonywania zdjęć pod dowolnym kątem i pomaga dodać szczyptę wyjątkowego charakteru do Twoich zdjęć i filmów.

Szybka regulacja
kąta fotografowania

Szybka regulacja kąta fotografowania

Na nowo zaprojektowany interfejs kamery daje Ci możliwość natychmiastowej zmiany kąta ujęcia. Za jednym stuknięciem kamera typu flip automatycznie wycofuje lub obraca się do ustawienia kąta z jednego z trzech Twoich ulubionych presetów.

Funkcja Motion Tracking 2. 0

Automatycznie śledzisz obiekty dzięki Motion Tracking 2. 0! Możesz również płynnie przybliżać dowolny śledzony obiekt, dlatego bohater zdjęcia zawsze będzie w centrum kadru!

Auto Panorama

Oprócz korzystania ze standardowej kamery tryb Auto Panorama pracuje teraz również z kamerą ultrawide i pozwala na wykonywanie naprawdę wyjątkowych ujęć panoramicznych. Nowa, zoptymalizowana funkcja regulacji czasu naświetlania umożliwia wykonywanie panoramicznych zdjęć, które są ostrzejsze i bardziej stabilne niż przy zastosowaniu jakiegokolwiek innego telefonu.

Bateria

Bateria o ogromnej pojemności dla niedoścignionego czasu działania

ZenFone 7 Pro wykorzystuje baterię o monstrualnej pojemności 5000 mAh, dzięki czemu użytkownik cieszy się praktycznie nieprzerwanym działaniem. Dostępne są nowe, spersonalizowane ustawienia trybu pracy i pielęgnacji baterii, pozwalające wydłużyć jej żywotność. Ponadto nie ma konieczności używania ładowarek ani powerbanków, ponieważ praktycznie nosisz już powerbank w swojej kieszeni!

Obsługa spersonalizowanego

trybu baterii

energooszczędna

Nawet

2days

nieprzerwanego użytkowania5

32days

czasu rozmowy przy połączeniu 4G5

6, 2 godz.

surfowania w 5G5

24godz.

odtwarzania wideo5

Design

Wyjątkowy design w każdym detalu

Futurystyczne nowe kolory i wzory stworzone dla telefonu ZenFone 7 Pro zaimponują użytkownikom. Nowe wzornictwo to stale zmieniająca się gra świateł i cieni pod tylnym, zaokrąglonym panelem wykonanym ze szkła, który idealnie leży w Twojej dłoni. Precyzyjnie wykonany moduł kamery stworzono z zastosowaniem wyjątkowo zaawansowanej technologii ciekłego metalu, dzięki czemu jest lekki, a zarazem wytrzymały. ZenFone 7 Pro to doskonałe połączenie kunsztu i technologii.

Doskonałe wrażenia

Inteligentny przycisk typu „wszystko w jednym” , – do Twojej dyspozycji

W przycisku zasilania telefonu ZenFone 7 Pro zintegrowano czytnik linii papilarnych oraz uwielbiany przez użytkowników Smart Key (inteligentny przycisk). Jest on umieszczony w miejscu, w którym zazwyczaj spoczywa kciuk, co pozwala na natychmiastowe odblokowywanie telefonu. Podwójne naciśnięcie aktywuje funkcję Smart Key i uruchamia usługę Asystenta Google – czy też ustawioną przez Ciebie ulubioną aplikację lub czynność. ZenFone 7 Pro został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu inteligentnego i komfortowego użytkowania i będzie Twoim wiernym pomocnikiem każdego dnia!

czytnik linii papilarnych

Przejdź do treści

Wzmacniacz zasięgu ASUS RP-N12 Wireless-N300

Ważny

 1. Power LED
  Włączony: RP-N12 jest włączony
  Wyłączony: RP-N12 jest wyłączony
 2. Dioda LED sieci Ethernet
  Świeci: Urządzenie jest podłączone do portu Ethernet.
  Wyłączony: Urządzenie nie jest podłączone do portu Ethernet.
 3. Dioda Wi-Fi
  Zielony: RP-N12 zapewnia najlepszą wydajność wzmacniacza Wi-Fi. Czerwony: RP-N12 zapewnia słabą wydajność wzmacniacza Wi-Fi.
  Wyłączony: RP-N12 nie jest podłączony do routera/AP.
  UWAGA: Aby uzyskać najlepszą wydajność Wi-Fi, zapoznaj się z krokiem 3 w Metodzie XNUMX.

Metoda instalacji 1

Szybka konfiguracja z WPS (chroniona konfiguracja Wi-Fi) Dla routera/punktu dostępowego (AP) z obsługą WPS

 1. Power On
  Umieść RP-N12 w pobliżu routera/punktu dostępu i podłącz go do gniazdka elektrycznego.
  Poczekaj, aż dioda Wi-Fi zacznie migać na zielono.
 2. Połącz przez WPS (chroniona konfiguracja Wi-Fi)
  1. 1. Naciśnij przycisk WPS na routerze/AP.
  2. Naciśnij przycisk WPS na swoim RP-
  3. Dioda Wi-Fi miga przez około dwie (2) minuty, a następnie świeci na zielono lub czerwono. Kolor diody LED wskazuje siłę sygnału Wi-Fi.
   UWAGA: Upewnij się, że router/AP obsługuje WPS. W przeciwnym razie użyj metody DRUGIEJ.
 3. Miejsce w idealnej lokalizacji
  Po umieszczeniu RP-N12 w idealnej lokalizacji, RP-N12 łączy się z routerem/punktem dostępu w ciągu około jednej (1) minuty. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig4. 4" width="557" height="218" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 345w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig4-300x117. jpg 300w" sizes="(max-width: 557px) 100vw, 557px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 300w"/>UWAGI:
  • Umieść RP-N12 między routerem/punktem dostępowym a urządzeniem bezprzewodowym, aby uzyskać najlepszą wydajność wzmacniacza sygnału.
  • Umieść RP-N12 w miejscu, w którym będzie widoczna zielona dioda Wi-Fi.
  WAŻNE!
  • Aby zminimalizować zakłócenia, trzymaj RP-N12 z dala od urządzeń takich jak telefony bezprzewodowe, urządzenia Bluetooth i kuchenki mikrofalowe.
  • Zalecamy umieszczenie RP-N12 w otwartej lub przestronnej lokalizacji.

Enjoy!
Nazwa sieci bezprzewodowej (SSID) RP-N12 zmieni się na nazwę istniejącej sieci Wi-Fi, kończąc na
_RPT i udostępnia hasło do routera/punktu dostępu.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

P1: Co powinienem zrobić, jeśli mój router nie obsługuje WPS?
O1: Możesz użyć metody drugiej, aby skonfigurować RP-N12.

P2: Dlaczego dioda Wi-Fi nie świeci się po wykonaniu metody drugiej?
O2: Być może wprowadziłeś zły identyfikator SSID routera i hasło. Zresetuj RP-N12, dwukrotnie sprawdź SSID/hasło routera i ponownie skonfiguruj RP-N12.

P3: Dlaczego nie widzę strony logowania po wpisaniu w przeglądarce http://repeater. asus. com?
O3: Upewnij się, że komputer jest podłączony tylko do sieci ekstendera i

P4: Jak zresetować RP-N12?
A4: Za pomocą szpilki naciśnij przycisk RESET na około dwie (2) sekundy. Poczekaj około pięć (5) sekund, aż dioda Wi-Fi zacznie migać na czerwono. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig6. 6" width="254" height="330" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1" data-ezsrc="https://manuals. jpg"/>

Metoda druga

 1. Power On
  Umieść RP-N12 w pobliżu routera/punktu dostępu i podłącz go do gniazdka elektrycznego. Poczekaj, aż dioda Wi-Fi zacznie migać na zielono. 2" width="337" height="206" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 300w" sizes="(max-width: 337px) 100vw, 337px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 300w"/>
 2. Zaloguj się
  Odłącz połączenie Ethernet. Na urządzeniu obsługującym Wi-Fi, takim jak komputer stacjonarny/notebook/tablet, znajdź domyślną nazwę sieciową RP-N12 i kliknij lub naciśnij Połącz.
  UWAGA: Poniższy zrzut ekranu pochodzi z komputera stacjonarnego. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig7. 7" width="302" height="225" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1" data-ezsrc="https://manuals. jpg"/>Na web przeglądarki, wpisz http://repeater. com, aby uzyskać dostęp do RP-N12 web GUI (graficzny interfejs użytkownika). Wpisz admin jako nazwę użytkownika i hasło. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig8. 8" width="314" height="207" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1" data-ezsrc="https://manuals. jpg"/>
 3. Skonfiguruj RP-N12
  WAŻNY! Aby uzyskać najlepszą wydajność wzmacniacza Wi-Fi, umieść RP-N12 w idealnym miejscu. Zobacz Krok 3 w Metodzie Pierwszej
  1. Na web przeglądarki, wpisz http://repeater. com.
  2. Połącz się z siecią Wi-Fi i po wyświetleniu monitu wprowadź klucz bezpieczeństwa. Jeśli Twoja sieć Wi-Fi jest ukryta, kliknij Ustawienia ręczne. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig9. 9" width="480" height="296" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 338w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig9-300x185. jpg 300w" sizes="(max-width: 480px) 100vw, 480px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 300w"/>
  3. Możesz zaznaczyć opcję „Użyj ustawienia domyślnego” lub wprowadzić identyfikator SSID i klucz bezpieczeństwa/hasło dla sieci rozszerzonej. Po zakończeniu kliknij Dalej.
  4. UWAGA: Nazwa sieci bezprzewodowej RP-N12 (SSID) zmieni się na nazwę istniejącej sieci Wi-Fi, kończąc się na _RPT i udostępnia hasło do routera/punktu dostępu. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig10. 10" width="444" height="278" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 331w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig10-300x189. jpg 300w" sizes="(max-width: 444px) 100vw, 444px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 300w"/>
  5. Podłącz urządzenia bezprzewodowe do nowej sieci Extender.
 4. Miejsce w idealnej lokalizacji
  Po umieszczeniu RP-N12 w idealnej lokalizacji, RP-N12 łączy się z routerem/punktem dostępu w ciągu około jednej (1) minuty.
  UWAGI: 
  • Umieść RP-N12 między routerem/punktem dostępowym a urządzeniem bezprzewodowym, aby uzyskać najlepszą wydajność wzmacniacza sygnału.
  WAŻNE! 
  • Aby zminimalizować zakłócenia, trzymaj RP-N12 z dala od urządzeń takich jak telefony bezprzewodowe, urządzenia Bluetooth i kuchenki mikrofalowe.

Enjoy!
Nazwa sieci bezprzewodowej RP-N12 (SSID) zmieni się na nazwę istniejącej sieci Wi-Fi, kończąc się na _RPT i udostępnia hasło do routera/punktu dostępu.

Mostek do mediów (adapter Ethernet)
Skonfiguruj RP-N12 za pomocą metody pierwszej lub drugiej, a następnie użyj go jako adaptera bezprzewodowego do podłączenia urządzeń Ethernet, takich jak odtwarzacz Bluray, konsola do gier, rejestrator DVR lub telewizor Smart TV. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig13. 13" width="671" height="187" data-ezsrcset="https://manuals. jpg 555w, https://manuals. plus/wp-content/uploads/2021/12/ASUS-RP-N12-Wireless-N300-Range-Extender-fig13-300x83. jpg 300w" sizes="(max-width: 671px) 100vw, 671px" ezimgfmt="rs rscb1 src ng ngcb1 srcset" data-ezsrc="https://manuals. jpg 300w"/>

Dokumenty / Zasoby

Pobieranie Sterowników i oprogramowania.. Sprawdź parametry i cenę produktu w sklepie morele. net.. Wyszukaj i przejrzyj swoją instrukcję bezpłatnie lub zapytaj innych właścicieli produktów. Instrukcja obsługi Asus ZenFone Max Pro (ZB602KL) Marka: Asus: Wyświetlić instrukcję. Tematy o instrukcja obsługi laptopa asus, Asus F3S instrukcja obsługi (PL), Laptop ASUS R556L nie odpala partycji recovery, Nowy laptop ASUS X52j - zawiesza się, Laptop Asus A6 instrukcja., sprzedam laptopa asus A6U-5002, Jaki kupić dysk SSD do laptopa ASUS FX503VD-E4082T za 200zł? Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do ASUS WT425.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Asus Vivobook 15 A512FA-BQ116T lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. Instrukcja Asus A509JA-EJ078T.. Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób. Niniejsza książka to właśnie ta instrukcja obsługi, której szukałeś w pudełku z laptopem … i nie znalazłeś.. W dokumencie znaleźć można najważniejsze informacje dotyczące funkcji i obsługi urządzenia.. Wykonaj poniższe czynności, aby wyszukać i pobrać sterowniki i narzędzia.. Znajdź podręcznik, przewodnik, instrukcję dowolnej firmy.. Wszystkie instrukcje i podręczniki są dostępne w języku polskim i formacie pdf. ASUS ASUS P5N-E SLI instrukcja obsługi ENGLISH Producent: ASUS Model: ASUS P5N-E SLI Jezyk: ENGLISH Komputery Instrukcje Obsługi Fairgrounds 25 Sie 2009 12:07 Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1662 Płyta główna Asus k8v-x poszukuje instrukcji obsługi PLPobieranie Instrukcji obsługi..

Po... Instrukcja obsługi ASUS.

Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Asus TUF Gaming FX505DD lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. Firma ASUS i partnerskie strony trzecie wykorzystują cookies (cookies to niewielkie pliki tekstowe zapisywane w Twoich produktach w celu spersonalizowania wrażeń użytkownika podczas korzystania z produktów i usług ASUS) oraz podobne technologie, takie jak sygnały nawigacyjne, w celu zapewniania Ci naszych produktów i usług. Firma ASUS jest producentem najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych płyt głównych oraz jedną z trzech firm będących w światowej czołówce pod względem liczby sprzedanych notebooków.. Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do ASUS Cerberus Arctic Keyboard.. Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 4. 9 MB.. Jako przykład zastosowano model T100TA.. Firma ASUS zdobyła w 2013 roku 4256 nagród, i to właśnie jej przypisywane jest zrewolucjonizowanie przemysłu komputerowego dzięki komputerom Eee PC™. Pobierz za darmo instrukcje obsługi PDF Na VideoTesty. pl szybko wyszukasz instrukcje do ponad 26 tysięcy produktów!. ⇈ Dowiedz się jak korzystać z danego urządzenia, by go nie uszkodzić Jeżeli informacje z instrukcji nie pomogły Ci, to skorzystaj z sekcji Q&A, by zadać nam pytanie i uzyskać szybką pomoc ☺Ponad 1000000 bezpłatnych instrukcji PDF ponad 10000 marek..

Router Asus RT-AC66U instrukcja obsługi - Pobierz.

Sprawdź instrukcję obsługi.. REKLAMAWprowadzenie do ASUS Pen.. rozwiń opis.. Znajdź swój Laptop i przejrzyj bezpłatnie instrukcję obsługi lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. Instrukcja Asus Vivobook 15 A512FA-BQ116T.. Przejrzyj bezpłatnie instrukcję Asus A509JA-EJ078T lub zadaj pytanie innym właścicielom produktu. Centrum Wsparcia ASUS pozwala pobrać Sterowniki, Instrukcje, Firmware, Oprogramowanie, oraz odnaleźć FAQ i rozwiązania problemówNajnowsze instrukcje obsługi do urządzeń marki Samsung.. Czy jest to Acer, Lenovo, HP, Asus czy też Dell. Najnowsze instrukcje obsługi do urządzeń marki ASUS.. Pomoże Ci w początkowych ustawieniach notebooka, instalacji programów i aktualizacji.. Wprowadź nazwę modelu w pasku wyszukiwania (Nie uwzględniaj w wyszukiwaniu słowa „Asus", nazwa modelu zawiera 4-5 liter/cyfr).. Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do ASUS ZenFone 2 Laser (ZE500KL).. Nieważne, jakiej firmy jest Twój nowy laptop (notebook).. Sprawdź instrukcję obsługi (pdf) Router Asus RT-AC1200G+! Tematy o asus instrukcja obsługi, Szukam Instrukcji Obsługi Podłączenia w Biosie Dysku Sata 2, ASUS ASUS P5N-E SLI instrukcja obsługi ENGLISH, Płyta główna Asus k8v-x poszukuje instrukcji obsługi PL, ASUS X58C Instrukcja obsług(pl), ASUS F3SG - instrukcja obsługi PLPodręcznik użytkownika komputera ASUS 11 Przygotowanie notebooka W tym miejscu znajdują się jedynie krótkie instrukcje dotyczące używania komputera..

... Najnowsze instrukcje obsługi do klawiatur marki ASUS.

Zainstaluj zestaw baterii Podłącz adapter zasilania prądem zmiennym 2 1 2 1 3 3 Dopasuj wycięcia 1 3-220V 2Przewodnik użytkowania został dodany 03. 10. 2019.. Rozważasz zakup „Router Asus RT-AC1200G+ lub masz pytania dotyczące jego działania?. Rozważasz zakup „Router Asus RT-AC66U lub masz pytania dotyczące jego działania?. Poznaj jego funkcje, zasady obsługi oraz dane techniczne... Na stronie Znajdzinstrukcje. pl dostępna jest bezpłatna instrukcja obsługi laptopa ASUS VivoBook Pro 17 N705UD.. Najnowsza instrukcja obsługi (manual) do ASUS ROG GX860 Buzzard.. Zarchiwizuj wszystkie swoje instrukcje, aby mieć do nich dostęp w przyszłości..


Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego podłączenia Asus Zenfone7