Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740

Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740 to praktyczny podręcznik do użytkowania i pielęgnacji urządzenia GE Appliances Jvm1740. Książka zawiera informacje na temat instalacji, użytkowania, konserwacji i naprawy urządzenia. Podręcznik zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące wszystkich funkcji i czynności, które należy wykonać, aby w pełni wykorzystać wszystkie funkcje urządzenia. Książka zawiera również informacje na temat bezpieczeństwa. Podręcznik zawiera także wskazówki dotyczące tego, jak naprawiać urządzenie, w tym informacje o częściach zamiennych, które mogą być potrzebne. Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740 to doskonałe narzędzie do zapewnienia, aby urządzenie było używane w sposób bezpieczny i skuteczny.

Ostatnia aktualizacja: Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740

Witamy w dokumentacji Tekla Structures!

Co nowego w tej wersji?

Nowe funkcje i udoskonalenia znajdziesz tutaj Informacje dotyczące wersji Tekla Structures 2022.

Jeśli samodzielnie zarządzasz ustawieniami Tekla Structures, informacje o tym, w jaki sposób można dostosować tę wersję i jak może to wpływać na istniejące konfiguracje, znajdziesz w sekcji informacje dotyczące nowej wersji dla administratora.

Informacje od dystrybutora Tekla dotyczące zmian w środowisku lokalnym znajdują się w sekcji Uwagi lokalizacyjne dotyczące nowej wersji.

Nie znasz jeszcze Tekla Structures?

Wprowadzenie do interfejsu użytkownika Tekla Structures

Poznawanie podstawowych metod pracy Tekla Structures

Szybkie wprowadzenie do rysunków Tekla Structures

Inne sposoby uzyskiwania dostępu do Podręczników Tekla Structures

Dokumentacja PDF

Pakiet pomocyoffline

Inne podręczniki i zasoby

Słownik Tekla Structures (PDF)

Podręcznik użytkownika Tekla Warehouse

978-83-942352-1-5

Brutto

Opis

 • Wydanie VIII, 2022
 • Ilość stron: 132
 • Wydawnictwo GR4, Tychy

To obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce zacząć działać w branży klimatyzacyjnej. Poradnik napisany przez praktyka z wieloletnim doświadczeniem w przeprowadzaniu montaży, a także w prowadzeniu firmy.

Z książki dowiesz się wszystkiego, co jest Ci niezbędne do rozpoczęcia działania. Znajdziesz tu także listę narzędzi i materiałów, które będą Ci potrzebne przy pierwszych montażach, a także wskazówki jak i gdzie znaleźć pierwszych klientów.

Jeśli jednak oczekujesz wykresów, teorii i definicji to się mocno zawiedziesz! Książka nasycona jest praktycznymi wskazówkami! W pierwszej części następuje wprowadzenie w temat i przedstawienie nowych elementów, z którymi zapewne się jeszcze nie spotkałeś. Druga część to montaż klimatyzacji rozpisany na 25 konkretnych kroków, wraz ze zdjęciami.

Ten poradnik pozwoli Ci w ciągu jednego dnia stać się początkującym montażystom systemów klimatyzacyjnych. A później już tylko praktyka, doświadczenie i świat w branży HVAC stoi przed Tobą otworem!

WSTĘP 8

MÓJ PIERWSZY MONTAŻ… 10

CZĘŚĆ PIERWSZA TEORETYCZNA 16

NA CZYM POLEGA MONTAŻ KLIMATYZACJI? 16

CZYM JEST I JAK DZIAŁA KLIMATYZACJA? 17

RODZAJE KLIMATYZATORÓW 31

- Urządzenia ścienne 36

- Urządzenia podstropowe 37

- Urządzenia przypodłogowe 38

- Urządzenia kasetonowe 39

- Urządzenia kanałowe 40

- Urządzenia okienne 41

- Urządzenia przenośne 42

MARKI URZĄDZEŃ 44

JAK DOBRAĆ URZĄDZENIE I MIEJSCE MONTAŻU 46

- Odpowiednia moc urządzenia 47

- Miejsce montażu urządzenia 50

RURKI MIEDZIANE 63

SKROPLINY 69

WSTĘP DO POMP CIEPŁA 74

RODZAJE POMP CIEPŁA 76

CZĘŚĆ DRUGA PRAKTYCZNA 79

CO ZABRAĆ NA MONTAŻ 104

LISTA NARZĘDZI 104

LISTA MATERIAŁÓW 105

SERWISOWANIE URZĄDZEŃ 106

JAK WYCENIĆ…? 112

GDZIE ZNALEŹĆ PIERWSZYCH KLIENTÓW 113

NAJCZĘSTSZE PROBLEMY I PYTANIA 117

OBIEKCJE KLIENTÓW 121

F-GAZY i SZWO 123

ZAKOŃCZENIE 128

NOTATKI 129

Inne podręczniki i szkolenia

Szczegóły produktu

Komentarze (1)


POLECAM

dużo się dowiedziałem, w sumie dzięki tej książce zmontowałem pierwszą klime:D

przez Adamw 2022-04-15

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

  Produkt niedostępny

 • Pakiet
 • Tania i poręczna pompa próżniowa - idealna na początek prac z montażem klimatyzacji.

  Zawór z gwintem 1/4" SAE do bezstratnego napełniania instalacji

  Tap to zoom

  Kosmetyka i kosmetologia to dziedziny dermatologii zajmujące się pielęgnacją i leczeniem skóry. W niniejszej kategorii zgromadziliśmy zarówno podręczniki akademickie dla osób studiujących kosmetykę i kosmetologię, jak również poradniki pozwalające lepiej zadbać o swoją skórę na co dzień.

  Podstawowy podręcznik kosmetologiczny to dwutomowa „Kosmetologia“ Anny Kołodziejczak. To jedyna pozycja na polskim rynku wydawniczym opisująca całą nowoczesną wiedzę o kosmetologii, przeznaczona nie tylko dla studentów tego kierunku, ale również dla uczniów szkół kosmetycznych, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zdrowia i urody.

  W bestsellerowym „Damskim laboratorium“ Angelika Gumkowska szczegółowo opisała 50 przepisów na domowe kosmetyki. Zamiast prostych maseczek z płatków owsianych czy okładów z dziurawca autorka proponuje sprawdzone przepisy na kremy, balsamy, mydła i perfumy, które można samodzielnie wykonać we własnym domu. Dzięki jej doświadczeniu i fachowej wiedzy takie kosmetyki okażą się nie tylko bezpieczniejsze i zdrowsze, ale również doskonale dopasowane do potrzeb konkretnej cery.

  Szerzej o dermatologii i medycynie estetycznej piszą autorzy książki „Piękno ciała“, Milan Cabrić i Leszek Pokrywka. Oprócz bogatej wiedzy medycznej autorzy sięgają po badania z dziedziny psychologii oraz antropologii, próbując lepiej zrozumieć, jak patrzymy i dbamy o własne ciała oraz jak oceniamy swoją własną i cudzą atrakcyjność.

  Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740

  Bezpośredni link do pobrania Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Książka użytkowania i pielęgnacji Podręcznik Ge Appliances Jvm1740