Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10

Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10 jest łatwa i intuicyjna. Skaner może być podłączony do sieci lokalnej lub bezprzewodowej, a jego wbudowany interfejs użytkownika pozwala na wygodne i szybkie skanowanie dokumentów. Skaner może skanować dokumenty w różnych formatach, w tym PDF, JPEG, TIFF i inne. Skaner jest wyposażony w funkcje automatycznego wyostrzania obrazu, skalowania i poprawiania jakości obrazu. Użytkownicy mogą również skonfigurować skaner do skanowania wielu stron jednocześnie, a także do skanowania zdjęć i filmów. Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10 jest prosta i intuicyjna, dzięki czemu jest on idealny do wykorzystania w różnych środowiskach domowych i biznesowych.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10

Model wycofany. Ta strona nie jest już aktualizowana.

Mogę drukować, ale nie mogę skanować za pośrednictwem sieci. (Windows)

Prawdopodobnie ustawienie sieci dla sterownika skanera jest nieprawidłowe.
Aby rozwiązać problem, wykonaj poniższe czynności:

Aby skorzystać z funkcji skanowania za pośrednictwem sieci, należy skonfigurować urządzenie Brother do pracy w środowisku sieciowym peer-to-peer. Funkcja skanowania sieciowego nie działa we współdzielonym środowisku sieciowym.

Krok 1: Sprawdź adres IP Twojego urządzenia Brother

 1. Naciśnij przycisk Menu lub Menu/Set na Twoim urządzeniu Brother i wybierz opcję Sieć lub LAN.
 2. Wybierz kolejno TCP/IP => Adres IP
  (W przypadku urządzenia bezprzewodowego: wybierz opcję Sieć lub LAN => WLAN lub Wired LAN (Przewodowa sieć LAN) => TCP/IP => Adres IP)

Krok 2: Ustaw adres IP w sterowniku skanera

UWAGA: Kroki mogą się różnić w zależności od używanego systemu operacyjnego.

 • Użytkownicy systemu Windows XP:
  Kliknij Start => Panel sterowania => Drukarki i inny sprzęt => Skanery i aparaty fotograficzne. Użytkownicy systemu Windows Vista:
  Kliknij Start => Panel sterowania => Sprzęt i dźwięk => Skanery i aparaty fotograficzne. Użytkownicy systemu Windows 7:
  Kliknij Start i w polu wyszukiwania wpisz „skan”. Następnie kliknij opcję Wyświetl skanery i aparaty fotograficzne.

 • Kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę skanera dla Twojego urządzenia i wybierz opcję Właściwości.
  (Użytkownicy systemu Windows 7: Wybierz skaner i kliknij Właściwości. Jeśli pojawi się ekran Kontrola konta użytkownika, kliknij Tak. )

  Jeśli nie możesz odnaleźć ikony skanera, sterownik skanera nie został zainstalowany. Przejdź do działu Pliki do pobrania i pobierz oraz zainstaluj najnowszy sterownik skanera.

  Użytkownicy systemu Windows 7:

 • Kliknij kartę Ustawienia sieciowe i wybierz opcję Określ urządzenie według adresu.
 • Wprowadź adres IP, który potwierdzono w Kroku 1 i kliknij OK.


 • Jeśli wystąpi konflikt adresu IP, skonsultuj się z administratorem sieci, aby uzyskać poprawny adres IP.

  Krok 3: Sprawdź ustawienia zapory

  Sprawdź ustawienia zapory w komputerze. Jeśli w Twoim komputerze aktywna jest zapora ogniowa, może ona odrzucać połączenia sieciowe, które są konieczne do poprawnego działania oprogramowania do skanowania w sieci. Wyłącz zaporę w komputerze i ponownie użyj funkcji skanowania sieciowego.
  Jeśli funkcja działa poprawnie po wyłączeniu zapory, oznacza to, że zapora w komputerze odrzuca niezbędne połączenia sieciowe. W takim przypadku firma Brother zaleca wyłączenie zapory ogniowej w komputerze za każdym razem, gdy chcesz użyć funkcji skanowania sieciowego za pomocą przycisku skanowania, lub pozostawienie jej aktywnej i wprowadzenie dodatkowych ustawień.

  > Informacje na temat wyłączania zapory lub pozostawienia jej aktywnej znajdują się w pytaniu FAQ: Jak zmienić ustawienia zapory ogniowej (system Windows)

  Powiązane modele

  DCP-7010, DCP-7025, DCP-8040, DCP-8045D, MFC-3240C, MFC-3320CN, MFC-410CN, MFC-425CN, MFC-5440CN, MFC-5460CN, MFC-7225N, MFC-7420, MFC-7820N, MFC-8220, MFC-8420, MFC-8440, MFC-8840D, MFC-8840DN, MFC-9420CN

  Opinie dotyczące treści

  Aby pomóc nam udoskonalać naszą pomoc techniczną, przekaż poniżej swoją opinię.

  Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
  If you watch the ads, you support portal and users.

  Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

  wally19781 10 Oct 2014 08:59 13410 0

  Reply | New topic

  • #1Level 10  

   #1

   Termet Termaq electronic, aquapower

   Instrukcja INSTALACJI*OBSŁUGI
   KONSERWACJI*NAPRAWY

   Attachments:

   • instrukcja-serwisowa-g-19-02-wersja-vulcano. pdfDownload(2. 68 MB)
  • Create an account, log in and become active in a forum and ads will not appear. You will receive points by participating in discussions.
   Join this discussion.

   Log in with Google

   • Home page
   • /
   • Forum Household Utility Household and Heating Systems Instructions Termet G 19-02 - Termaq Electronic. Instrukcja serwisowa, instalacji, obsługi PL

  Aby skonfigurować większość przewodowych połączeń sieciowych, wystarczy podłączyć kabel. Podczas nawiązywania połączenia na górnym pasku wyświetlana jest ikona sieci przewodowej () z trzema kropkami. Kropki znikają po połączeniu.

  Jeśli tak się nie stanie, to należy najpierw upewnić się, że kabel jest podłączony. Jedna końcówka kabla powinna być wpięta do prostokątnego portu Ethernet (sieciowego) komputera, a druga do routera, przełącznika, ściennego gniazda sieciowego lub podobnego urządzenia (zależnie od konfiguracji sieci). Czasami dioda przy porcie Ethernet wskazuje, że kabel jest podłączony i aktywny.

  Nie można podłączyć jednego komputera bezpośrednio do drugiego za pomocą kabla sieciowego (a przynajmniej nie bez dodatkowej konfiguracji). Aby połączyć dwa komputery, należy podłączyć je do koncentratora, routera lub przełącznika sieciowego.

  Jeśli połączenie nadal nie działa, to sieć może nie obsługiwać automatycznej konfiguracji (DHCP). W takim przypadku należy skonfigurować ją ręcznie.

  Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10

  Bezpośredni link do pobrania Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Obsługa skanera sieciowego Ge Ahtr10