Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn

Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn to najnowszy pralka firmy Bosch, która oferuje szereg funkcji i innowacyjnych technologii. Jest wyposażony w system DualWash, co oznacza, że może pracować jednocześnie z dwoma różnymi trybami prania. Pralka ma także wiele wbudowanych opcji, w tym opcje szybkiego prania, obroty i blokadę przed dziećmi. Podręcznik wsparcia zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące każdego z tych funkcji, a także porady dotyczące bezpieczeństwa. Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn jest kompatybilny z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows i Android, i można go pobrać ze strony internetowej producenta.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn

Dowiedz się więcej o akumulatorach Bosch, jak diagnozować i serwisować je w warsztacie.

Nowoczesne samochody są wyposażone w coraz większą liczbę odbiorników energii elektrycznej.Muszą być zasilane z niezawodnych źródeł energii o wysokiej mocy. Wyposażone w nowoczesną technologię i odporne na korozję akumulatory Boscha zapewniają różnym rodzajom pojazdów potrzebną im energię przez długi czas.

Kanał Bosch Automotive Polska na YouTube

AGM

EFB

SLIAkumulator Bosch z technologią AGM zapewnia moc do częstych rozruchów, jest odpowiedni do pojazdów z systemem Start/Stop, odzyskiem energii podczas hamowania (rekuperacją) oraz niezawodnym źródłem energii dla odbiorników elektrycznych w czasie fazy postoju.Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia on bezpieczny rozruch, nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.Wydajna jakość Boscha dla wielu różnych wymagań i typów pojazdów.

Rekuperacja

Wsparcie systemu Start/stop

Całkowicie bezobsługowy

Rozruch

Zdolność rozruchu na zimno*****

  • S5: ***
  • S4: **S3: *

Odporność na pracę cyklicznąS5: **

Okres użytkowaniaS4: ***S3: **

Liczba odbiorników energii elektrycznej S4: *

Jazda na krótkich dystansach

Kąt montażuDo 90°0°

Dlaczego Bosch jest pewnym partnerem w dziedzinie akumulatorów?

  1. Dzięki wysokiej wydajności i potwierdzonej jakości, akumulatory Bosch spełniają wymagania różnych pojazdów i wielu zastosowań.
  2. Akumulatory Bosch z technologią AGM zapewniają wystarczającą moc w przypadku częstych rozruchów i zatrzymań pracy silnika, efektywnie wspomagają systemy Start/Stop oraz odzysk energii podczas hamowania (rekuperację).
  3. Wydajny akumulator Bosch z technologią EFB jest dostosowany do wymagań samochodów z systemem Start/Stop. Zapewnia bezpieczny rozruch nawet jeśli pojazd korzysta z kilku odbiorników elektrycznych w danym momencie.
  4. Spraw, aby Twoi klienci byli pewni wyboru dzięki renomie marki Bosch i jej wysokiej jakości w świadomości użytkowników końcowych.
Wskazówki i porady dotyczące jazdy. Jak dbać o akumulatory Bosch przez cały rok:

Jeśli to możliwe, warto ograniczać bardzo krótkie podróże, optymalnie należy jeździć samochodem przez co najmniej 20-30 minut. Pozwala to alternatorowi na pełne doładowanie akumulatora.

Aby skuteczniej ładować akumulator podczas jazdy, należy ograniczać korzystanie z urządzeń elektrycznych, takich jak klimatyzacja, ogrzewanie szyb czy system audio. Powinno się używać tylko tego, co jest w danej chwili niezbędne.

Jeśli pojazd jest używany sporadycznie lub tylko w określonych okresach roku, należy regularnie doładowywać akumulator za pomocą ładowarki sieciowej. Jeśli istnieje ryzyko utraty ustawień elektronicznych, należy podłączyć go za pomocą ładowarki do sieci elektrycznej na stałe.

Skuteczna diagnostyka, szkolenia i niezawodny serwis. Bosch oferuje warsztatom i sprzedawcom pełne wsparcie w dziedzinie akumulatorów - wszystko z jednego źródła.
Diagnostyka akumulatorów
BAT 131
BAT 115
BAT 645
BAT 690
KTS 250

Uniwersalne ładowarki akumulatorowe

W pełni zautomatyzowane ładowanie, tryb rezerwy i buforowania

BAT 645 i BAT 690

Nowe ładowarki BAT 645 i 690 są nieocenione w przypadku pracy zarówno z systemami elektrycznymi samochodów osobowych 12 V, jak i pojazdów użytkowych 24 V. Posiadają automatyczny wybór napięcia oraz maksymalne natężenie prądu stałego 45 A i 90 A.

Szybkie, skuteczne testowanie

BAT 131 i BAT 115

Zapewniają szybkie i niezawodne testowanie akumulatorów kwasowo-ołowiowych 6 V i 12 V oraz alternatorów w systemach 12 V i 24 V. Tester akumulatorów BAT 115 posiada również zintegrowaną drukarkę do sporządzania dokładnych raportów o stanie akumulatorów.

Dowiedz się więcej o rozszerzonej pomocy technicznej do naszych produktów

Dowiedz się więcej o rozszerzonej pomocy technicznej do naszych produktów

Rozwiązywanie problemów

Więcej informacji >

Gwarancja

Więcej informacji >

Naprawa i wymiana

Więcej informacji >

Bezpieczeństwo produktów

Więcej informacji >

Baza wiedzy

Zaloguj się / Zarejestruj się >

Informacje na temat przekazywania danych

Więcej informacji >

Więcej pomocy

Wybór produktu

Znajdź i porównaj produkty i akcesoria.

Więcej informacji >

Narzędzia do projektowania systemów

Wykonuj obliczenia i projekty dla systemów i produktów. com/pl/pl/wsparcie-techniczne/narzedzia/aplikacje-narzedzia/#systems-products">Więcej informacji >

Materiały do pobrania i aplikację

Dostęp do narzędzi i aplikacji. com/pl/pl/wsparcie-techniczne/narzedzia/aplikacje-narzedzia/#mobile-apps">Więcej informacji >

Katalog produktów

Wyszukaj konkretne informacje według produktu.

Więcej informacji >

Filmy

Zobacz nasze produkty i filmy instruktażowe

Więcej informacji >

Szkolenie

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami i rozwiązaniami. com/pl/pl/wsparcie-techniczne/szkolenie/">Więcej informacji >

Kontakt

Pokaż więcej

Oferujemy duży wybór opisów technicznych i przykładów zastosowań. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani eksperci. Długie okresy serwisowe obejmujące naprawy i wymianę części zamiennych, a także stałe wsparcie pozwalają zapewnić przewidywalne i zoptymalizowane koszty operacyjne.

Zapewnij sobie maksymalne bezpieczeństwo dzięki naszej wiedzy

Aplikacje i narzędzia

Korzystaj z bezpłatnych aplikacji i narzędzi do wybierania produktów, projektowania systemów i pobierania aktualizacji.

Więcej informacji >

Szkolenie

Bądź na bieżąco z naszymi najnowszymi produktami i rozwiązaniami. com/pl/pl/wsparcie-techniczne/szkolenie/">Więcej informacji >

Wsparcie techniczne

Zapoznaj się z informacjami na temat rozszerzonej pomocy technicznej dotyczącej produktów Bosch, rozwiązywania problemów, napraw i innych zagadnień. com/pl/pl/wsparcie-techniczne/wsparcie-techniczne/">Więcej informacji >

Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik wsparcia Bosch Waw32899sn