Profesjonalna instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C

Instalacja robota Abb Irb 140 Type C wymaga odpowiednich środków i procedur. Instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C to dokument, który opisuje wszystkie kroki instalacji robota ramię w ramie oraz jego naprawy. Instrukcja zawiera ważne informacje dotyczące bezpieczeństwa i zasad dotyczących montażu robota, a także wskazówki dotyczące zasilania, konfiguracji i konserwacji. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje dotyczące montażu poszczególnych części robota, w tym kabli, silników, sterowników, sensory, czujniki i ramienia. Instrukcja zawiera również szczegółowe przykłady kodu, które pozwalają na instalację robota we właściwy sposób. Instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C to kompletny przewodnik, który pozwala na wykonanie instalacji robota w sposób bezpieczny i zgodny z zaleceniami producenta.

Ostatnia aktualizacja: Profesjonalna instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C

Zaprezentowany na targach Automaticon 2004 robot IRB 140 to kompaktowy robot przemysłowy o wielu zastosowaniach. Zestaw składa się z 6-osiowego manipulatora oraz sterownika przemysłowego S4Cplus. Robot może przemieszczać elementy o wadze do 5 kg, w zasięgu pracy osi 5 (810 mm). Możliwa pozycja pracy: na podłodze, na ścianie lub podwieszony w pozycji odwrotnej. Robot dostępny w wersjach standardowej, do pracy w ciężkich warunkach (Foundry), lub przeznaczony do pracy w pomieszczeniach o wysokiej klasie czystości (Clean Room). Wszystkie ramiona i mechanizmy manipulatora o stopniu ochrony IP67. Wyjątkowo obszerny promień strefy roboczej dzięki zastosowaniu mechanizmu zginania do tyłu w ramieniu górnym robota, rotacji osi w zakresie 360 oraz możliwości elastycznego montażu. 

Kompaktowa konstrukcja robota ze zintegrowanym okablowaniem dodatkowo zwiększa ogólną uniwersalność robota. Opcja wykrywania kolizji z pełną retrakcją ścieżki powoduje, że robot ten jest niezawodny i bezpieczny.

Sterownik S4Cplus posiada systemy elektroniczne do sterowania manipulatorem robota, jego osiami zewnętrznymi i wyposażeniem peryferyjnym. Sterownik S4Cplus zawiera również oprogramowanie systemowe ze wszystkimi podstawowymi funkcjami do obsługi i programowania robota, w tym dwa wbudowane kanały komunikacji Ethernet o przepustowości 100 Mb/s. Zapewnia to znaczący wzrost mocy przetwarzania, jak również lepsze monitorowanie i nadzorowanie sterownika.

www. abb. pl

Tu można znaleźć kompletną dokumentację wszystkich niskonapięciowych produktów i rozwiązań firmy ABB. Dowiedz się więcej o naszych międzynarodowych świadectwach, odkryj naszą ofertę w głównych katalogach lub pobierz rysunki CAD dla swoich instalacji i systemów.

Użyj menu rozwijanego na pasku górnym, aby filtrować różne rodziny i serie produktów, szukając interesującego typu dokumentu na lewym pasku.

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

leszek221 05 May 2011 13:13 1469 0

  • #1

    Level 11  

    #1

    oto instrukcja do Falownika ABB ACS 140

Profesjonalna instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C

Bezpośredni link do pobrania Profesjonalna instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Profesjonalna instrukcja montażu Abb Irb 140 Type C